Karadeniz Turu

 

sosyal medyada

paylaş

 

 


Tur Genel Tanımı

Her mevsimin ayrı bir güzelliğini ortaya çıkarttığı Karadeniz’de doğa ile başbaşa muhteşem bir tatile hazır mısınız? Yemyeşil yaylalar, berrak bir gökyüzü ve eşi benzeri bulunmayan büyüleyici manzaraları ile Karadeniz görülmeye değer bir bölge. Bu bereketli toprakların tarihini, mitolojisini, etkileyici kültürünü Karadeniz turu ile daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Soğuk havasına rağmen sıcak kanlı ve güler yüzlü insanları sayesinde Karadeniz tatilinizde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Neler Yapılır?

Osmanlı şehir mimarisinden esintiler taşıyan Safranbolu evleri, tarihi değerleri ve kültürel özellikleri ile bölgenin göz bebeği. Safranbolu’da pek çok tarihi cami, çeşme ve köprü görebilirsiniz. Etkileyici limanlara Karadeniz’in her yerinde rastlamak mümkün. Bol bol yayla gezerek büyüleyici manzaranın tadını çıkartın. Trabzon’da dağın eteklerine yüz yıllar önce inşa edilmiş Sümela Manastırı, benzersiz mimarisi ve hayranlık uyandıran görüntüsü ile Karadeniz turunda mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Yaz aylarında Karadeniz’in bakir koylarında tertemiz ve serin sularda yüzmek oldukça keyifli olacaktır. Bölgenin yöresel lezzetleri hamsili ekmek, turşu kavurma, akçaabat köfte, hamsiköy sütlacı, kırmızı benekli alabalık ve muhlamanın tadına mutlaka bakmalısınız. 

Tur Hakkında

Karadeniz turları arasında ilgi alanınıza ve zamanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Yağışlı ve serin bir iklime sahip olan Karadeniz bölgesine giderken yanınıza yağmurluk, şemsiye ve çizmelerinizi almayı unutmayın. 

Tur Güzergâhı: Amasya, Giresun, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon ve Batum.

HABER - DUYURU
Rezervasyon
Rezervasyon
  Mardin'de Hava Durumu
Facebook Twitter

  ANASAYFA

ANASAYFA

KURUMSAL

VİZE İŞLEMLERİ

MULTİMEDYA

HABERLER

FIRSATLAR

İLETİŞİM & KONUM

KÜLTÜR TURLARI

YURT DIŞI TURLARI

BUTİK OTELLERİ

YURT İÇİ OTELLERİ

YURT DIŞI OTELLERİ

APART-REZİDANS

HAC

UMRE

KUDÜS

ORGANİZASYON

TRANSFER

UÇAK

Copyright © 2015 Fidnay Turizm.Her hakkı saklıdır.

Mardin / Merkez

Adres: 1. Cadde No:269 Merkez / MARDİN

Tel :

0 (482) 212 34 48

Fax : 0 (482) 212 34 48
Gsm : 0 (533) 395 61 92
Mail : info@fidnayturizm.com.tr

İstanbul / Harbiye

Adres: Halaskar Gazi Caddesi Simge Apt. Kat:4 No:17 Şişli / İSTANBUL

Tel : 0 (212) 234 94 90 - 91
Fax : 0 (212) 234 94 92
Gsm : 0 (532) 451 60 62
Mail : harbiye@fidnayturizm.com.tr

Tasarım Faruk Güneş